hurmaqny
И на моята ръчица още е написано "гладна съм" с доста завъртулки! а действително съм толкова гладна, че всичко това започва да ме привлича и да изглежда вкусно
muiiio
Сряда - ден за глад. А колегата нагъва порцийка дюнер и мирише вкусно. Въх!
sandprince
мм то човешкото месо било вкусно...
alish
ям бебешка каша... то не било толкова вкусно колкото си го спомнях. O.o