muiiio
Така е. Когато човек е изнервен by default, налага се да си набавя ендорфини и тямподобни със сладолед. Поне е вкусно...
Soul4o
ммммммммммммм....... вкусно коднати яйца на очи... и доматки... (sun)
Soul4o
ммм... моцарелааа... обичам моцарела... вкуснооо