mitternacht
Слушам германската песен- победителка и стигам до извода, че българската Евровизия наистина е една че*ия.Догодина, за да е още по-пе'ерарско (и че*ия)- Азис!
gogata2427
Оффф,много е хуаво да се събудиш и да няма вода да се измиеш..
viktorkoichew
Да решим се движа днеска цел ден с колело и да нема вода отново-цял ден! Но казаха, че след 9.. евентуално.. ако такоа...
sown
Damn. Днес се напих от вода! От как съм решил да смъквам сланина и само вода, вода.. вода, вече вода сънувам..
eyankulov
Няма вода от 12:30... ф@к!
stankoff
Като станах нямаше кабелна и вода.. вече има всичко, но нета от няколко дни прекъсва нон стоп :X виваком нет пауър
amigo
добро утро пак няма вода ! :@