Търсене на постове: вода

Иван Савков
sandprince
@dj_aquarius и стигнах до извода, че като измоделирам обекта, ще го записвам като .obj за да го отворя въ zbrush и там да го довърша. после пак обратно в синема
Георги Цветанов
t0m3kk
Вечерята ми... 2х20 кофички + 2х10 набирания + 500 мл. вода
semprom
това беше превода "Проклятието не е справедливо " хаха :D @sandprince
lammzi
Румина - пий една студена вода / Rumina pii edna studena voda
http://fun-bg.net/download.php?view.409
Peter Nikolow
bgdn
обаче може да е x->a->b->y или x->a->b->c->y което губи време и пари (кор. банки печелят % от превода)
Георги Динков
1278519052504331.jpg gogata2427
Т'ва май стана най-добрия кадър с вода..
Georgieff
Мисля планове за къпане в къщи. За сега измислих за слънчева вода в 10 литрови шишета :D
шУс!
notexist
@Valcho ся пий една студена вода и ще се оправиш :Р
DMedia
@R3sp3k7 е не се съмнявай в мен като надуя телефон лаптоп, компютър и будилник вярно няма да стана ама ако изпия една кофа вода ? :D
DMedia
@R3sp3k7 а не то тва моето не е кафе Якобс Ice в 500мл бутилка колкото да не пия чиста вода
____♂
spaceman90
@notexist сега остава да го полееш с вода и да си го изсърбаш :D
semprom
ще пиеш вода? :D @gogata2427
shimamoto
снощи се спука канала.. и почна да тече водаааааа
Аспарух К.
acnapyx
Съвременната живопис: купуваш картина, за да покриеш дупка в стената - и стигаш до извода, че дупката изглежда по-добре.
Peter Nikolow
bgdn
@sandprince много вода ще изтече, много хляб ще изядеш и тогава ще ти дойде акъла. Не си дорасъл още за отговора.
Страница: 41 42 43 44 45

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата