t0m3kk
Вечерята ми... 2х20 кофички + 2х10 набирания + 500 мл. вода
lammzi
Румина - пий една студена вода / Rumina pii edna studena voda
http://fun-bg.net/download.php?view.409
bgdn
обаче може да е x->a->b->y или x->a->b->c->y което губи време и пари (кор. банки печелят % от превода)
gogata2427
Т'ва май стана най-добрия кадър с вода..
shimamoto
снощи се спука канала.. и почна да тече водаааааа
acnapyx
Съвременната живопис: купуваш картина, за да покриеш дупка в стената - и стигаш до извода, че дупката изглежда по-добре.