hurmaqny
Да, да, да, да, да, да, да - ти си слънце и вода!
skypecheck
Пия кафенце и кола, слушам city tv и си кодя ..... Какъв кеф... Само да не бях полял бюрото с вода и ако не бях си изпуснал слушалките, хармонията щеше да е пъл
notexist
искам превода на тая песееееен. мрън!