notexist
не съм пила 3в1 от сто години. изкарах си любимата чаша на мечо пух, налях вода, пъхнах я в микровълновата и воала имам 3в1. сега чакам да изстине.
Anellya
Всичко е на лице - пълна вана с вряла вода и много мехурчета, гуменото пате и сега оставам само аз. Релакс!!!
Anellya
Измислих го... Ще си напълна ваната, (този път с топла вода), ще си сложа пяна за да има много мехурчета, взимам жъртото гумено пате и отивам на баня!
Anellya
Чууууудно!!! Няма капка топла вода, но аз твърдо и упорито взимам гуменото пате и пояса, и отивам да се накисна във ваната, пък каквото стане!
Anellya
И от тук май следва извода: Защо не спра да си затормозявам съзнанието с глупости?!?!
sandprince
абе какъв е превода на думата "Mockup" ??
Bashev
Пак нямаме вода, писна ми...
Kamino
Долината на река Акари. Напоителните съоръжения на древните наскани свидетелсват за това, каква първостепенна роля е играла водата в живота им.
http://compass.my-market.eu/2010/02/11/%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BD...%B8/