RuuL
пролет пукна птички пеят слънце грее и от жегата всички луди изпълзяха и тръгнаха по улиците един час и тридесет минути не мога да изгоня едно куку от галерията
NetCutter
Идеята с галерията на WP по дефолт е добра. Ама кача ли една картинка, вече не ми дава да качвам повече. Просто ми скрива Upload формата о.0
NetCutter
Точно това пиша, ама ся 6 шота и не искам ръчно да ги преоразмерявам. Бе от къде се създава шибана галерия с тва Nextgen нещо!?
MARFI
Искам галерия с рсс на емота, или албум в пикаса с емота, идеи... ?
plastichen
Петък вечер е прекрасно нещо. Неможах да стигна до галерията на Slick заради трафика, но и утре е ден. Новите реклами на Мас са страшни.