Търсене на постове: галерия

Иво Станков
stankoff
Между другото уеб дизайн галерията ми вече има над 500 сайта
http://www.ivostankov.net/2008/06/13/500-beautiful-websites/
RuuL
пролет пукна птички пеят слънце грее и от жегата всички луди изпълзяха и тръгнаха по улиците един час и тридесет минути не мога да изгоня едно куку от галерията
---------
NetCutter
Идеята с галерията на WP по дефолт е добра. Ама кача ли една картинка, вече не ми дава да качвам повече. Просто ми скрива Upload формата о.0
---------
NetCutter
Точно това пиша, ама ся 6 шота и не искам ръчно да ги преоразмерявам. Бе от къде се създава шибана галерия с тва Nextgen нещо!?
Мартин
MARFI
Искам галерия с рсс на емота, или албум в пикаса с емота, идеи... ?
plastichen
Петък вечер е прекрасно нещо. Неможах да стигна до галерията на Slick заради трафика, но и утре е ден. Новите реклами на Мас са страшни.
Антоан
toonito
@Serjo то няма смисъл от html, че ше стане кат myspace. Картинки, видео, и линкове си е супер. сайта се разраства и ше стане мега здрав. Персонална галерия....
Дамян
psyclone
20.40 и се чувствам смазан без да съм правил нищо. И @pesho наистина ще е много добре да ги качиш. Галерията не се е обновяявала от векове.
Страница: 14 15 16 17 18

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата