blacksnoopy
Айде да идват обувчиците ми от Англия, че нямам търпение да ги пробвам в снега
tedo92
Абе, чудя се, правите ли New Year's Resolution и има ли смисъл от нещо такова?
blacksnoopy
Мм, дали на 5 или на 13 км да се пробвам в края на януари. Май ще скочя на 13-ка
http://trailseries.bg/golyam-sechko-run15/
dandelion
Какво ще подарите на близките си за празниците?
mudisoft
тоз хром се напика. 50 таба зимат над 4 гб рам...
Ethernet
На толкова се и чувствам, честно казано
tsonchev
Бях нападнат във фейсбук от банда защитници на кучетата. Диалогът се оказа невъзможен. Кучетата били дай-добрите същества на планетата и точка.
dandelion
Прочетох, че жена се обадила на 112 да каже за тигъра и операторката не й повярвала.. Абе.. работата ти не е да вярваш или да не вярваш, не си ти съдник!
notexist
Толкова вкусно съм си сготвила мусаката, че преядох, но не ми стигна! :Д
blacksnoopy
Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) - голяма боза
LoveCappuchino
само аз ли не мога да понасям Ariana Grande ? :/
tedo92
"Д-р Костадин Георгиев е познат още като Коцето-Калки и е любимият зъболекар на много деца"
http://kalki.eu/
Абе други повече ми харесваха на вид, но тези ще са по-подходящи
Dec 30 2014, 23:25вече имам чувството, че се възбуждаш и онанираш на маратонки
Dec 30 2014, 23:39както аз еректирам на колела за downhill и freeride
Dec 30 2014, 23:46и моето се води дх, но никога не съм го поглеждала от тази гледна точка...
Dec 31 2014, 01:09Направи голяма грешка като се издаде. Сега ще ти досаждам непрекъснато
Dec 31 2014, 01:21