_e7
Какво се промени в животите ви през последните 10 години, което имаше най-голям отзвук? Аз съм си същият келеш, но карам баси яката кола (беше ми нещо като мечт
svetoslav
с тези сертификати за covid голяма простотия..
bgdn
"Отдаде ли ти се голяма възможност - огледай се за голяма опасност" - американска поговорка.
bgdn
Приятно съм изненадан от голямата просветеност на българите относно имунологията, вирусологията, микробиологията и генетиката.
bgdn
Влиза разярен римлянин в магазин за дрехи и крещи:
- И откога XL е по-голямо от М, а?!?
_e7
Бях останал с впечетлението, че една от бившите няма как да си намери по-прост човек от себе си. Ей, през тези дни се уверих, че съм се излъгал.
SaTaSi
Ем така стои по 2-3 минути. Снимката е правена с телефона :/
Ти се ебаваш ама моя снимка е на корица на книга
May 08 2026, 12:25pics or it didn't happen
May 08 2026, 16:51Не ми плащат за royalties, нито за реклама.
May 09 2026, 21:25Once Келеш, always Келеш
May 20 2026, 22:08Гроздето е кисело, а? Никога няма да те приемем в гилдията.
Jun 23 2026, 13:02