viktorkoichew
...Каквато погрешка да направите, малка или голяма, не се стремете да я покривате. Изнесете я пред себе си като пред справедлив съдия и правилно я отсъдете.
bgmdb
Кой не обича игрите с коли? Според мен все , че момчетата сме голямо повече от по този тип , и момичетата много се кефят да поиграят на някоя
http://bggdb.com/t/%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B8-%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%BB...html
notexist
Сони или Филипс са по добри за слушалки?
dandelion
Чия вина е според вас? Черната кола или сивата.
eddy
о, мъка, още две упражнения и мега голямо желание за сън
joronedelchev
"Съветникът" е жесток, не вярвайте на ниския рейтинг в IMDB и го гледайте докато е още на екран. Един от малкото филми тази година, които бих видял повторно.