Търсене на постове: голям

Боян
specter
E-Book Reader или + още 100-200 лева за таблет ? Мнения? Напоследък чета доста книги в електронен формат и компютъра и телефона направо ме побъркват....
Георги Неделчев
joronedelchev
Ако воюващият с чалгата хеви-метъл е оправдание певиците да са занемарени, зле облечени и миришещи лошо - ами съжалявам, не го приемам.
Стилян
MvPvg
Инсталирах Windows 8 consumer preview - харесва ми, голямо подобрение има от developer preview :)
Мартин Маринов
podmatrix
Препоръчайте някой фотоапарат до 600-700лв
Георги Неделчев
joronedelchev
"-Главата ме цепи от снощи! -Като не можеш да пиеш, не пий бе. -Тогава болката ще е още по-голяма!"
шУс!
notexist
Май ще прекарам голяма част от лятото си на Свети Влас :о
fdkf
flox
Вече не знам каква ОС да използвам за десктоп. Уиндолс - не, някоя дистрибуция не линукс - става ама не баш, *BSD - имам проблеми с видео картата, Мак - няма $
Еми Окснитси
dandelion
Весело.. Пристигнах в дубай, не ме пуснаха в страната и сега ще седя нз колко дни на летището докато ми издадат виза за 560?!?! Евро ... Тъпо начало..
шУс!
notexist
как е възможно, уж голям човек да ми говори за крила :D
Fluxy
belushka20
Абе хора, някой пробвал ли е Салвия?
Axel
axel
Някой ползва ли Google+?
Еми Окснитси
dandelion
Хехе купили са ми polycom-че за офиса в Дубай :) честно казано USB camera Microsoft 360 също работи супер с lync и е около 4000 евро по-евтина ама голяма работа
http://www.polycom.com/products/telepresence_video/telepresence_solut...html
-=*****=-
mitternacht
Голяма х*йня. Ако се чудите от къде се появяват всичките рекламни, омазващи профили- пишете в гугъл "онлайн репутация edno23" Това е много идиотско.
Госпожа Силвия Блажева :)
IMAG0150.jpg SaTaSi
Хахаха тази снимка от кога я чакам да ми я пратят .... :)
hurmaqny
Ей, събудихте всичкото edno23...
Страница: 40 41 42 43 44

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата