specter
E-Book Reader или + още 100-200 лева за таблет ? Мнения?
Напоследък чета доста книги в електронен формат и компютъра и телефона направо ме побъркват....
joronedelchev
Ако воюващият с чалгата хеви-метъл е оправдание певиците да са занемарени, зле облечени и миришещи лошо - ами съжалявам, не го приемам.
podmatrix
Препоръчайте някой фотоапарат до 600-700лв
notexist
Май ще прекарам голяма част от лятото си на Свети Влас :о
flox
Вече не знам каква ОС да използвам за десктоп. Уиндолс - не, някоя дистрибуция не линукс - става ама не баш, *BSD - имам проблеми с видео картата, Мак - няма $
dandelion
Весело.. Пристигнах в дубай, не ме пуснаха в страната и сега ще седя нз колко дни на летището докато ми издадат виза за 560?!?! Евро ... Тъпо начало..
belushka20
Абе хора, някой пробвал ли е Салвия?
mitternacht
Голяма х*йня. Ако се чудите от къде се появяват всичките рекламни, омазващи профили- пишете в гугъл "онлайн репутация edno23" Това е много идиотско.
hurmaqny
Ей, събудихте всичкото edno23...
A Kindle-a не е ли доста ограничен извън щатите, предвид че не се руутва. Иначе гледах, че и ICS са му подкарали, което е доста добре.
Jun 07 2012, 17:34голяма е вероятността представянето да е на google I/O което е 27-29 тоя месец
Jun 07 2012, 17:45Не знам, аз съм цъкал с неруутнат - за брауз, музика, че даже и някоя игричка е супер. Виж - с филмите не знам как стоят нещата...
Jun 07 2012, 22:37За сега клоня повече към reader, но все още не мога да преценя трябва ли ми наистина
Jun 08 2012, 16:33и аз бях като тебе, но реших да е таблет :-D
Jun 08 2012, 16:37 през mobi