specter
Днес съм учудващо ранобуден, ( станах без аларма ) и дано да съм и учудващо продуктивен, че тази седмица пак ме очаква голям зор ...
gogata2427
Бай мангал с най-голямата си наглост искал да се връща да живее в селото - да,да..
gg04
"Пускам телевизията за репортажи от мача, виждам Сашо Диков и професора... делят България. Викам ооооо...". Голям е чичо Митко!
http://play.novatv.bg/play/257482
blacksnoopy
В унито имаме час CMS. Сега работим с Plone, а след това следва Joomla, хах
viktorkoichew
You might think you've picked a scene, but you haven't. The real ones far to mean. Twisted fiction, sick addiction. Well gather round children, zip it. Listen!
Pecko132231
Устройството, което от август бе пуснато за продажба в Европа, е задвижвано от операционната система Android 2.2 и е с 3.5 – инчов TFT сензорен дисплей. Голямот
http://blog.jmt.bg/gigabyte-gsmart-g1315-%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD-%D1...%B0/