specter
И стана време да отпрашвам за последния ранотен ден на разкопките... Беше интересно и забавно, првз по-голямата част от времето...
Sinbg
Вълнението около първата среща винаги е голямо, особено при жените. Затова подбрахме няколко модни комбинации, напълно подходящи за романтична среща.
http://sin.bg/modni-idei-kakvo-da-oblechesh-na-romantichna-sreshta
Anellya
Ако взема да го целуна какво толкова може да стане?!?!
Anellya
Е голяма любов, голямо нещо!!!
Anellya
Дали със спинкане на обяд се става голям?
Bobdweller
Днес ходих да търся кабел, с който да свържа колоните към твто и не намерих. In other news, чудя се дали да не си изхарча голяма част от заплатата за iPod Touch
Anellya
Как е времето по морето, че утре заминавам? И не ми казвайте че вали, защото няма да ви обичам...
notexist
"Той може да е идеалното момче, но неговото момиче не съм аз." So..
viktorkoichew
"Ветре, ветре, немой пита, де ми е момата, славей от врата излита, щом ръка не знай насита...". Това е една от най-хубавите български песни и то написана 21 век
аз имах едновременно котка,куче и зайци..ама зайците белка ги изяде,котката един от махалата я застреля,а майка изпусна кучето..
Aug 10 2011, 23:34сега пак имам заек и ще ги развъждам,дано и това котенце се задържи.а за куче чакам,отново ще е немска овчарка ^^
Aug 10 2011, 23:34хехе мойто куче е Самоед.. женска.. само че не е при мен вече, в Омуртаг при дядо и баба е, а тука просто няма как да я гледам в апартамента там поне е на двора
Aug 10 2011, 23:40дауеда,въртуед
в апартамент не е за такива животни.
Aug 11 2011, 00:30@gogata2427 ми да де
за кво казвам.. голям куч е вече..
Aug 11 2011, 13:11