notexist
14 етажа за една цигара :/ уф!
fakeheal
Защo на клипчетата ми на Слипнот излиза отстрани Селена Гомез? :O:O:O
mune96
КОНКУРС : Всеки изключил профила си в Facebook получава по 20 лв ! فانك لن تحصل!
samsara3nirvana
Стефка Съботинова - Притури се планината
specter
Току що установих, че трябва да си купя нова голяма чаша за кафе, понеже старата, която все още ми е любима, ми навява много спомени...
klucharii
Фирма Пласт Маркет предлага на своите клиенти голям асортимент от PVC и алуминиева дограма и професионално обслужване съчетано с достъпни цени. Очакваме Ви при
http://xn--80aahdxwleon8a8j.com/
mudisoft
днес на хари потър (: голям фейл че не стана да ида на предпремиера
mitternacht
Плюшено куче с ампутирана топка. Абстракция.
viktorkoichew
fuuck, харесах си супер-красивия японски часовник и е намален с почти 50%, но е трърде голям! fuck fuck fuck.. : ( моя циферблат е 3см, а на този е почти 5 : (
И заслужава ли си тези усилия, че да не кажа изтезания?
Jul 19 2011, 16:54доста глупаво...
Jul 19 2011, 17:11че заслужава ли си изобщо нещо?
Jul 19 2011, 17:29Да! Зависи може би от приоритетите на човек.
Jul 19 2011, 17:31Всичко си заслужава освен цигарите. Тва е възможно най голямата глупост, да пуши човек.
Jul 19 2011, 18:12