sandprince
Поредния ден в който ми шитнаха настроението. Имам нужда от голяма промяна.
joronedelchev
Добър и красив уиджет (4х2) за времето, лунни фази, статус на батерията и други полезни неща.
https://market.android.com/details?id=factory.widgets.ThreeDDigitalWe...lock
PredatorX
ох баня, ох кеф... пък да имаше и нещо за ядене.. още по-голям кеф ..
blacksnoopy
Дааааааа, Button, даааааааааааааааааааааа !!!!
nemesys
голяма зарибявка е тая web camera
sandprince
загледах се в едни скриншоти на туриста от 2005 година и ме изби на спомени. видях един от най-първите си сайтове.. правени на MS Frontpage..
rups
Програмата на Spirit of Burgas 2011 - дали е по-скоро тъжна, или по-скоро смешна..?
coolpuppy
Голяма кутия ванилов сладолед с мнооого карамел.. ^^ Превръщам се в сладоледено чудовище!
ZzZaPyr
ъъ проблеми със скайпа :?
coolpuppy
Загубих си апарата, още преди да е изкарал и месец в ръцете ми. What a looser.
Супер голям Хейт се изля в нета
Днеска толкова съм се смял... 
Jun 14 2011, 19:04Вярно, заради целия хейт затвориха страниците във фейсбук. Не се разбра кой е виновен, ама какво от това. Нали няма да има сонисфиър...
Jun 14 2011, 20:28За сметка на това Пайнер щели да правят двойно турне...
Jun 14 2011, 21:01Един от най-смешните коментари в страницата на Сонисфиъ -България беше, че може да не отменят феста,просто да сменят изпълнителите:Slipknot-В.Маринов
и т.н.
Jun 14 2011, 21:21