@jimi Някой хубав ден там ще има блог Само трябва да ми дойде мерака да пиша. Ама на тоя домейн са и неймсървърите дето ползвах за другите ми домейни ;D
@sandprince Наградата ли беше ниска, не им ли хареса идеята с поддомейните, или просто wt запустява повече с всеки ден. Редовните потребители се изместват от