t0m3kk
Случайно някой да знае защо суперхостинг и icn не продават вече .be домейни ?!
aviatrix
мисля че някой яко е хакнал фейсбук , щракам на някоя страница и ме препраща на някакви spam домейни .. ВТФ ?
gogata2427
Както бях казал,"Сайта ще е готов днес или утре",готов е днес,но скоро може и да не се пуска официално заради липса на пари за закупуването на хостинг и домейн!
http://ka4i-pic4e.1gb.bg/
cloxy
Вече втора седмица се мъча да вкарам този домейн за фактури в индекса, безуспешно.
http://fakturi.eu/
sandprince
Много се ядосвам като видя сайт на клиент по който съм хвърлил камара труд, да не бачка щот не си е платил хоста и домейна -.-