Търсене на постове: домейн

Our
Ourz
Чакам от почти час елементарен събдомейн да започне да ми се отваря... има нещо гнило ...
Какво мислиш?
1265481394231193.jpg kakvomislish
Домейни на кирилица? Не благодаря! Ти какво мислиш?
http://kakvomislish.com/za-domeinite-na-kirilica.htm
Snoopy
blacksnoopy
Нямам 10$ в paypal-a да си купя домейн :D
Niks
Нещо open source за администрация на клиенти (домейн, хостинг и etc.) ? :) Черпя бира за добро предложение! :) :)
barzev
Отговорих на: Какво мислиш за домейните на кирилица? Трябваше ли да се натискаме за тях? С него участвам в томболата на @kakvomislish
http://kakvomislish.com/za-domeinite-na-kirilica.htm
Виктор
human
@randex то CP беше на някакъв субдомейн на pismo.bg, който от мойта мрежа не можеше да се отвори.
Виктор
human
@randex е то само като им видиш сайта си личи, че е така :) Аз съм имал домейн при тях и беше... тегаво. 1 месец им трябваше за да си прехвърля домейна към друг
bo4ko01
Отговорих на: Какво мислиш за домейните на кирилица? Трябваше ли да се натискаме за тях? С него участвам в томболата на @kakvomislish
http://kakvomislish.com/za-domeinite-na-kirilica.htm
Иван Савков
sandprince
@alex95 ми точно това е - не ме интерисува дали имам или немам точки. все тая ;) пък домейн...с 17 лв или без тях...все тая ;)
Алекс
alex95
@sandprince ми мога да си взимам домейни без да се разкарвам до банката. А като имаш точки какво ти пречи?
Виктор
human
Суперхостинг вече предлагат 7 Add–on Домейн на моя план, много по-добре от преди :)
Блогът за уебмастъри
DevStorming
ICANN одобри нелатинските домейни (25.01.2010)
http://www.devstorming.com/?p=1551
Дидо
Miraculous
@semprom Подаръци трябва да купувам, за пътувания ще отидат много пари, хостинги и домейни трябва да подновявам... Не съм проверил за превода.
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
Йеее !!! Най-после си взех нов домейн :D
http://mkastelov.com
semprom
Драгоооооооо честит домейн пич :D :P @Drake
Страница: 18 19 20 21 22

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата