blacksnoopy
Трябва да вкарам малко пари в банката, че няма да си подновя домейна на личния блог
sandprince
аргх...искам си домейнаааааааааааааааааааааааааааа
sandprince
харесах си едно домейнче и се оказа че всички възможни са заети...damn...
Forsi
Супер, домейна ми свършва. Зарязвам го, ще си направя нов чаак лятото или поне до средата на март.
Soul4o
новините: домейн било разширението след последната точка... А co.uk кво е ? Баница ли ?
rups
Божеееее.. това с домейните на кирилица е най-най-най малоумното нещо, което съм чувала напоследък.. дано не стане, въпреки че е малко вероятно
t0m3kk
така като се замисля за напред к'фи са web харчовете... ми трябва да се купи 1 домейн, да се поднови 1 домейн и да се вземе хост :]