Търсене на постове: домейн

yordanoff
@ReXTaN, @yuliyan, @podmatrix, @Method-X, ахаа.. (домейните )
yordanoff
Това с кирилицата в домейните - само според мен ли е адската простотия?
Юлиян
yuliyan
замисляли ли сте се за .bg домейните и как са едни от най-скъпите и регистрацията им е най-мудната и задължително НЕАНОНИМНА процедура?
Георги Неделчев
joronedelchev
Няколко месеца след смяната на домейна, сайтът ми отново е в Топ 10 на най-посещаваните блогове. Ако това изобщо има някакво значение де...
http://topbloglog.com/visits/
Блогът за уебмастъри
DevStorming
Раздават на учащите безплатни .bg домейни (12.11.2009)
http://www.devstorming.com/?p=1448
Стоян Николов
amigo
+1 домейн в колекцията ми :)
Иво Станков
stankoff
Домейна на Pfohe Mall е изтекъл :D
Любомир Петров
lpetrov
@lam3r4370 ох господи.. проверил съм спокойно! чети малко преди да говориш глупости, не можеш да регистрираш по нормалния начин домейни <=3 символа.
Любомир Петров
lpetrov
@lam3r4370 регистриран/зает е домейна.
Мирослав Петров
miro91
@R3sp3k7 не ама са свикнали с този домейн а php ще им е кофти според мен
Преслав Панайотов
pisio
@R3sp3k7 ,@miro91 - > ти какво мислиш за домейни .php ? и с rewrite да стават saita.php/file_name.com ?
Преслав Панайотов
pisio
:D @R3sp3k7 щот искам да си е на мой домейн и хостинг. И трябва да прехвърлям всичко ;(
Георги Костадинов
Forsi
@lam3r4370 Трябва ти хостинг с Wildcard поддомейни. Като този:
http://www.fcolor.bg/hosting/vipweb
Иван Савков
sandprince
@Method-X мда и при мен дава че го нема домейна
Страница: 23 24 25 26 27

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата