yordanoff
Това с кирилицата в домейните - само според мен ли е адската простотия?
yuliyan
замисляли ли сте се за .bg домейните и как са едни от най-скъпите и регистрацията им е най-мудната и задължително НЕАНОНИМНА процедура?
joronedelchev
Няколко месеца след смяната на домейна, сайтът ми отново е в Топ 10 на най-посещаваните блогове. Ако това изобщо има някакво значение де...
http://topbloglog.com/visits/
DevStorming
Раздават на учащите безплатни .bg домейни (12.11.2009)
http://www.devstorming.com/?p=1448
sandprince
@Method-X мда и при мен дава че го нема домейна