axeny
И един от Вас ще получи домейна, който желае. Краен зрок за участие 28 Октомври.
axeny
Някой тук иска ли безплатен домейн? Всичко, което трябва да направите е да напишете коментар в някоя публикация в O-Writing.com и да сложите линк към поста тук!
mignev
Написах едно постче в блога ми отност с една от измамите с продажба на домейни. Ще се радвам ако ви е полезна.
http://m.ignev.net/blog/others/10_26/domain-names-abuse/
kakvomislish
"Голяма подигравка от страна на организаторите. Първо изкупиха всички хубави домейн имена с цел да пресекат бизнеса с продаването на домейни. После ги пр"
http://kakvomislish.com/za-ipotpal-sustezanieto.htm