notexist
Omg! Навремето имах супер хипер дупер много сладки такива животинки! Другия път като си ида на село ще ги диря в играчките! :Д
SaTaSi
Wtf, crazy girl ... Излезнах до автомата на другия блок, да си взма кафе и се оказа,че не работи и заради наблизо спрялата кола, реших, че ще отида до ....
blacksnoopy
Има два начина да си щастлив - да се правиш на идиот, а другият е да си такъв
pacopetkov
Kой е любимият ти български филм?
pacopetkov
Единият е пилотирал Стелт над Югославия, а другият го е свалил! Двамата си пишат дълго след войната и един ден се срещат. Можеш да върнеш вярата си в човечество
joronedelchev
Инстаграм най-сетне се усетиха да пуснат уеб-базирани профили, вместо други сайтове да им крадат този потенциал.
http://instagram.com/joro69
_e7
Какъв е смисъла да споделяш статуси във фейса? А какъв е да споделяш тука? Пак съм в онази точка на живота си, където нищо няма смисъл.
belushka20
Въпрос на деня : Какво ви събужда сутрин? (пр. Мен ме буди кучето с фейса си)
notexist
А вие какви искате да станете като пораснете големи?
notexist
Тъпча се със солети, меденки, вафли, меденки, солети и разни други работи, дето дори не знам как се казват... Лошо е. Днес е задушница.
samotnata
Каква е логиката да имам Wifi, а телефона ми да не го открива?!!? Егати късмета... Някакви идеи?
engise
Мама им да еба на тия нещастици... Сега като стане зимата -20 градуса нека видим какво ще стане с 50-60% от заведенията...
http://btvnews.bg/video/tazi-sutrin/da-se-razreshi-li-pusheneto-v-zav...html
http://www.youtube.com/watch?v=SeIJmciN8mo
Nov 19 2012, 19:33Тролчета! ^^
Nov 19 2012, 20:39 през mobi