mudisoft
някой знае ли каква е разликата в автофокуса на апарат без огледало и с прозрачно такова?
coolpuppy
Обичайте се, че идва зима.
notexist
А арената колко смотано са я бъгнали с тия отварящи се многобройни други прозорци, не е истина! Отиде ми релакса на кино само след три цъквания :@
notexist
Savages се оказа комедия. Другия път няма аз да избирам филма.
joronedelchev
48 гигабайта бонус от Dropbox, за 2 години. Някой друг получил ли е такъв подарък наскоро?
notexist
Какво е казал единия снежен човек на другия снежен човек?
Bobdweller
Само да взема заплата другия месец, тоя филм ще се гледа ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
coolpuppy
Да ходиш на зъболекар за мен е равносилно на скъпо удоволствие. Може би за това хората предпочитат да си дават парите за други неща..
Съмнявам се. Такива "начетени умници" като теб знам доста, така че предполагам за какво дерзаеш. Не си дръж устата постоянно отворена е моят съвет.
Nov 02 2012, 10:14не го кастрете, ве. имаме толкова инфантилни създания тук, нищо му няма на човекот.
Nov 02 2012, 10:20Радвам се, че съм ти така прозрачен. Вече помагаш много. Награда - хайку: Здраво стиснати са устните, пръстите ми са фурия. Капка пот опознава гравитацията.
Nov 02 2012, 10:25@disappointed Човекот си прекарва страхотно, благодаря.
Nov 02 2012, 10:26Или много ум, или много простотия, а да обсъждаме кой какво знае и какво празнува е най-лесно. Мисля, че клониш към второто особено с последния си коментар.
Nov 02 2012, 10:35