Търсене на постове: други

Тео
Teo
Успешна регистрация :) Приятно е!
шУс!
notexist
WT? Кво стана с другия?!
http://arenabg.com/torrents/181041/
mudisoft
някой знае ли каква е разликата в автофокуса на апарат без огледало и с прозрачно такова?
BE PREPARED!
coolpuppy
Обичайте се, че идва зима.
шУс!
notexist
А арената колко смотано са я бъгнали с тия отварящи се многобройни други прозорци, не е истина! Отиде ми релакса на кино само след три цъквания :@
шУс!
notexist
Savages се оказа комедия. Другия път няма аз да избирам филма.
Георги Неделчев
joronedelchev
48 гигабайта бонус от Dropbox, за 2 години. Някой друг получил ли е такъв подарък наскоро?
шУс!
notexist
Какво е казал единия снежен човек на другия снежен човек?
Боби
Bobdweller
Това просто не е честно, преди около месец ги купих тия слушалки и лявата вече не работи. Dammit. :(
шУс!
notexist
Бубубубу... Ако не зомбита, чакам динозаври или други откачалки. Такива като мене :D Шоколада е виновен!
Боби
Bobdweller
Само да взема заплата другия месец, тоя филм ще се гледа ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
BE PREPARED!
coolpuppy
Да ходиш на зъболекар за мен е равносилно на скъпо удоволствие. Може би за това хората предпочитат да си дават парите за други неща..
Боби
DSC_0143.jpg Bobdweller
Днес на път за работа като първият малоумник си изпуснах iPod-a докато го вадех да си сменя песента и той взе, че падна наопаки и му се пукна дисплея.
майка ти
disappointed
Искам да кажа, че ако не друго, то 50 нюанса сиво поне е образователна книга, ако реша да тръгвам по бдсм пътя.
шУс!
notexist
Някои падат от космоса, други от леглото... Който каквото си има :D
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата