FromTheInside
50 лв за академична справка и 10 лв. за уверение, че ми остава само държавен изпит. Тия луди ли са?!
blacksnoopy
Трудно ще ги запомня, хах
alien_firefox
Търся един клип. Сниман е някъде в емирствата. Имаше някви БМВ-та дето правеха дрифтове и караха на две гуми. Жените и певицата бяха със забратки.
gg04
Сричащата Християна от студиото на БНТ за Евро 2012: "Общото между футбола и секса е..."
http://www.viewsofia.com/article/13554/-Obshtoto-mejdu-futbola-i-seks...rviu
Sinbg
Поп фолк певицата Камелия зарадва всички с пищни форми след като се появи гола на плажа и се показа като истина фенка на Евро 2012, видя екипът на Sin.bg
http://sin.bg/vij-kamelia-gola-na-plaja-za-evro-2012
mudisoft
не ми се живее в апартамент пък :/
Sandeto
Е няма такива псевдо-изпити като в Лесото ...
joronedelchev
И така - таблетът на Майкрософт. Бай бай, айпад, или какво? Видеото направено много добре.
http://www.microsoft.com/surface/en/us/default.aspx
А, да и на всичкото отгоре да чака 3 дни
Jul 18 2012, 00:30В моя университет само плащаш семестъра (174 лв.) и нататъка всичко е фрии
Всякакви други документи се заплащат някакви стотинки, заради хартията 
Jul 18 2012, 00:40ще видиш после ако искаш да ти правят превод на дипломата след като си завършила - 400лв
Jul 18 2012, 07:57При нас ако предварително попълниш молба, ти е безплатно, но след като си завършил - 45 лева
Jul 18 2012, 12:00при нас предварителното е 45лв обаче се правят, че няма такова нещо за да могат после да ти вземат 450
Jul 18 2012, 15:57