joronedelchev
Ако на предишното европейско някой ми беше казал, че сегашното ще го изгледам главно на телефона си по улиците на София, щях да му се изсмея.
dandelion
Мнях мнях официална цена 169 евро, аз ги купих за 11 от една тъмна стаичка с много кутии в един изоставен мол по средата на пазара в стария Дубай. Страшно, но
mitternacht
Толкова силно! Ако гледахте края на мача... феновете на Ирландия пеят...
joronedelchev
Изненадите на европейското започнаха, следващата може да е още тази вечер.
mitternacht
Пред мен има ром. Не съм пил, само го гледам и пак ми въздейства хубаво.
Не е перфектен, но от всички на него съм се спрял. Примерно процесора не е от последно поколение - Snapdragon S3, а не S4, в края на 2010 за първи път е пуснат
Jun 19 2012, 01:03S4 арчи по-малко енергия примерно, херците не ме вълнуват толкова. Няма microSD слот, няма достъп до батерията, с Android 2.3 е, а не 4.0, а вече сме юли 2012
Jun 19 2012, 01:06Но няма тилифон без минуси, а има и предимства пред други разбира се
Jun 19 2012, 01:06Но май за Xperia S има грешка при едната цена :/
Jun 19 2012, 01:58Не бих се учудил, като гледам как цял ден им беше недостъпен сайта. Но дано да не е.
Jun 19 2012, 11:27