_e7
Егати простото, долното, тъпото, мръсното, шибаното. Софи Маринова щяла да ни представи в Евровизия 2012, вместо Деси. Значи няма нищо българско в тази песен.
Bobdweller
Телефона, който исках да си купя вместо да му пада цената, сега взе че се качи. DAFUQ. :|
blacksnoopy
Чудя се дали да купя Serious Sam 3: BFE :? 9,5евро е в Steam май до 28 февр
http://store.steampowered.com/app/41070/
gogata2427
фък еврофутбол. като пусна за 50 стинки взимам , като пусна за 3-4 лева винаги изпускам..на всякви такива "сигурни мачове"..
pacopetkov
С последните 3 евро, пускам доста смел фиш! Аякс - Манчестър Юнайтед и 1 Лацио - Атлетико Мадрид 1 Общ залог 3 евро, потенциална печалба 34.41
dandelion
Като заговорих за испанска лудост, за една от банковите ми сметки (която никога не съм използвала) трябва да плащам 20 евро всеки месец за това, че я притежавам
pacopetkov
Попитали Путин "Може ли Русия да влезе в Европейския Съюз?", "Може" отговорил Путин "... и с танкове и със самолети може..."
gogata2427
И днес не ми върви на Еврошанс..
ISIC
Еразъм е европейска образователна програма която дава възможности на студентите за обучение и практика в Европейски държави.
http://statiite.com/2012/01/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D0%B5-%D0...%BC/
Вземете например http://goo.gl/6ZYW3 където се "чува" турското (певецът е лигльо), докато при нас - има само циганско. Срам.
Mar 01 2012, 01:01СМЪРТ!
Mar 01 2012, 01:49