gogata2427
По БГ имам двойка на изпита,веднага изявих желание да правя нови две тези,а не една +23 въпроса.. :д Да видите как се пишат 2 теми за 30 минути..
smehoman
Хора променили облика си към по-добро, част 2. Всичко може да се постигне с желание и достатъчно упорство. Ето още положителни примери на хора тотално променили
http://www.smehomania.com/curious/3372-hora-promenili-oblik...html
spaceman90
Aз не забравям по собствено желание-алкохолът е виновен!
gogata2427
След наистина добра тренировка си изтощен колкото физически толкова и психически, това ти подсказва,че си се раздал,свършил си си работата докрай!
gogata2427
А ти харесваш ли твоята дама достатъчно ?
disappointed
Ходи ми се на някакво събитие (изложба, лит. четене, концерт, театър... нещо), което ще ме накара да се чувствам социална.
тогава не ми казвай какво да правя, моля.
Mar 05 2012, 19:21лол. Смешна си, по-добре да не коментирам.
Mar 05 2012, 19:23(коментарам, за да се абонирам за следващите отговори
) #сеир
Mar 05 2012, 19:37Защо да са 2 двойки ?
Двойката е от това,че попълних тест с 23 въпроса без да съм чел нищо,а пък и имаше бонус,писане на теза,който не използвах
Mar 05 2012, 22:08защото ме мързеше :о който го беше използвал имаше тройка.този път написах две теми,а не тези,така че..
Mar 05 2012, 22:09