И така, връщаме се от работа отново с нулево желание за учене. Май няма да я бъде презентацията утре. Но пък поне Voicians е пуснал нова безплатна песен.
@HuKouCu, Никинце, аз пича дори не го познавах... Просто бях в 9-ти клас и т'фа беше на първият ми купон в асеновград, на който ме заведе 1 съученик...
гледай Doctor Who бре
May 31 2011, 00:51 през mobiВ доктора е истината, единствения сериал след stargate, който не ми даваше да мръдна от монитора докато не свърши епизода... жалко, че свърши...
May 31 2011, 01:15Аз пък изгледах S01 на доктора и за останалите нямах желание
May 31 2011, 01:16Този от 2005-а ли? Като започне Дейвид Тенант да играе доктора става най-голямата лудница, поне за мен
П.с. той е от втория сезон мисля
May 31 2011, 01:19Нещо не ме кефи. Гледал съм му няколко еп по AXN. Пък и все оше излиза
Мен ми се искаше нещо излязло напълно
May 31 2011, 03:02