Търсене на постове: желан

Георги Неделчев
joronedelchev
Рядко срещано, но голямо удоволствие: да срещнеш добър човек, който си разбира от работата и я върши с желание. Дава ентусиазъм и на другите.
Стилян
MvPvg
А трябваше в момента да съм в Германия...
Борис Андонов
allinse7en
Пожелания, Поздрави, Картички
http://www.epojelania.eu/
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
как мразя фейсбук в момента не е истинаааа ! ! ! !!
Anna
Anityyyy_
Много е жалко, когато колегите ти в желание за по - висока оценка погубват приятелство от години. :X :X :X
Вероника
r0niTo
Любовта е непреодолимото желание да си непреодолимо желан! - Love is the irresistible desire to be irresistibly desired!
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
спомен от лято 2010 (уникалното <3) ии пожелание за лека нощ на всички и.. приятни сънища.. лека и мека и безаварийна .. вечер :Д
CarreraGT
Поправете ме, ако греша, но си мислех, че смисълът на куриерските фирми е да ти доставят пратката до вратата, а не да ти я връчват от колата си...
-=*****=-
mitternacht
Имам да чета: Руска литература на 19 и 20 век (смяяятай!!!), Декамерон (по желание), Вино от глухарчета, Казанова- Живот и любов. Цяла вечност ми требе.
Георги Цветанов
Screenshot.png t0m3kk
Ами случайно докъто търсех в google с ключови думи "Иван Савков", защото исках да видя дали няма да излезе "чекия" попаднах на темата и не се сдържах...
Нона
chestit rojden den, nona.PNG Nona
ЧРД... Нона. ^^ (Да съм жива и здрава! Обичам се!) :)
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
Нямам търпение за събота... когато ще е т-о-п-л-о .. при сегашните студове ми е трудно да си представя как ще е 15 градуса..
R3sp3k7
Душ, и след това малка доза мотивация и започвам с желание работа :)
Цветан Дичев
c3c0
Новата кутия за ЛС във ВиБокс е добра, обаче не отчита както трябва. Дано да я оправят скоро :)
Страница: 21 22 23 24 25

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата