t0m3kk
Изпитвам няк'фо нечовешко желание да се съберем с дружината и да се напием като казаци... Не знам що така ама така ми се препи изведнъж, че си е*ало мамата...
leonartis
Хохо, София била като оня свят. Всеки отивал с нежелание, но никой не се връщал.
terika
Добро утро на всички!С пожелание за слънчев,приятен и успешен ден!
ProPlay
В ProPlay ще има партньорска програма. Всеки ъплоудер ще може да печели от клиповете си, при желание, разбира се.
eros
някой "дизайнер" онлайн да има желание за помощ/предложение ?