stylius
Детството приключва тогава, когато искаш да ти изпълни желание не Дядо Коледа, а Снежанка.
antubis
Тежко .... раздялата е тежко нещо, но поне катализира желанието ми да довърша започнатите промени в мен преди време.
dandelion
Успоредно с това са ме намерили и 4-ма с "пожелания за 35 години". Ми хайде да се надяваме дружно, че ще стигнат до 35годишнина и тогава ще напиша такъв пост...
melani
ЗДР!Чувствам се много самотна!Ипочти нямам желание за нищо!Днес ми е скапано....