muiiio
@tihomir Е така де...... аз вярно се омитам. Нямам муза, вдъхновение, желание и нужда да се занимавам с точно това точно сега. Пфу! Тъп дизайн.
muiiio
Край! Предавам се! Не мога да се концентрирам, а и нямам особено желание. Махам се от тоя офис и сигурно ще ям нещо. На някой яде ли му се навън?
podmatrix
Тотално съм изгубил всякакъв трейнинг.Нито идеи имам нито ми се прави нещо.Желание има, но като пусна фотошопа и стоя и го гледам тъпо и ме мързи.