sandprince
статистика от блога: "Akismet е защитил вашия сайт от 2 701 нежелани коментара, и в момента има 27 коментара в опашката за спам."
dandelion
Само 3ма човека ме познават толкова добре, че да знаят, че искам да ги чуя днес, но не искам да чувам пожелания за рождения си ден. Благодаря ви и на 3мата :*
byrkanica66
Добро да е аз сега ще се разписвам в Утринните пожелания!
meho
Танцът е вертикален израз на хоризонталното желание...
hurmaqny
"тялото, с всички негови мрачни желания, ексцентрични фантазии, болка и екстаз." звучи повече от добре! искам!
t0m3kk
@Method-X влюбен в живота - определено, но все още я няма онази така желана мадама...
muiiio
@man0l Опитвам се да оправя чужди бози, без особено желание и без особен успех. Не щото не мога, а щото предпочитам да ровя из нетя.