Търсене на постове: желан

Denis Zhekov
Snooby
@miro91 който има желание да го даде :)
Denis Zhekov
Snooby
@ladyjoana голямо желание имаш да се къпеш с някой :)
Иван Савков
sandprince
@Snooby спοκο, утре цял ден οчаκвам пοжелания :D
patblansh
давя се, давя се в скука и простотия... нямам желание и да плувам, просто ще си се давя
Favit Team
favit
@FeelTheFear видя ли новата визия, далече по подредена е вече. Отдели малко време да го настройш и ще ти се подреди според желанията и интересите ти.
Георги
nickname778
@A123 йоу, явно че доста време си подтискала желанието си да сложиш твоя снимка тука, щом сега ги сменяваш през 3 минути :)
---------
NetCutter
Пълна апатия....пълна липса на желание за живот...като се замисля, че след няколко часа ще трябва да се завлека до леглото...баси ужаса...адски далече е
Ruslan Trad
Sham
Днес ми се псува повече от предишните дни.Имам голямо желание да тряскам телефони и да режа.
Pоси
rosito94
@FeelTheFear ахахах мерси за хубавото пожелание трогната съм :Д:Д:Д
Георги
FeelTheFear
@rosito94 @kypidoncheto Честит ви празник, с пожелание за много здраве и растеж на циците...
Силия Димитрова
silia
@FeelTheFear При добро желание може да се настаниш в беседката :P
Иван Савков
sandprince
@schizophrenia не ти задоволява сексуалните желания ли :D
Георги
FeelTheFear
@silia Що бе аз изгарям от желание да си попишем :) За Уеб Дизайн
Георги
nickname778
Ае кво става тука бе, ЧРД и на @Qlamoff и на @ameli. Пожелавам им много ...................(тук на мястото на точките се пишат желанията, и се сбъдват(честно!))
yordanoff
The Connells - 74 - 75 ако някой я има и има желание да я сендне в Skype... :) Никъде не я намирам.
Страница: 59 60 61 62 63

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата