Rx-Ende
Имам желание едно - Да изритам Станишев по гъзО!
MARFI
@elle мерси, много хубаво пожелание!
Manuel
Яко, започва новата седмица, а нямам желание и да мърдам =) жалко, че имам най-малко 3, а може би и 4 изпита тази седмица.
Anellya
Ако не е това ще е навикът да си с някой или нежеланието да му кажеш истината за отношението си за да не го нараниш или просто от страх да не си сам. Все кофти!