belushka20
Зарежете президентите.. какво стана с Референдума?
eddy
фб изведнъж стана много грозен :/
notexist
Час и половина ме делят от похарчването на последните ми пари. А довечера ще опаковам подаръци и ще лепя етикети с имена ;д
dandelion
Малко перспектива в живота на тея които постоянно се оплакват че всичко им е зле https://www.givingwhatwecan.org/get-involved/how-rich-am-i
belushka20
Мaй жената се отказа от офертата :/
mitternacht
Колко гигабайта с порно имате?
belushka20
Когато трябва да си взема парите и след половин час да трябва всичките да ги дам, защото съм ги "дала" предварително.
joronedelchev
Вместо по тв, "Четвърта власт" могат да го излъчват по някое радио - разликата във възприятието няма да е осезаема.
belushka20
Онзи кофти момент, в който си дъвчеш писалка.. и се сещаш, че си я взел назаем *тън тън тъъъън*
Ще угодят когато се направи новия парламент
Мисълта ми е, независимо дали ще са примерно депутатите 35 процента БСП и 25 процента ГЕРБ или 35 процента ГЕРБ и
Nov 14 2016, 14:3425 - БСП, мнозинството е ЗА тоя референдум, така че само трябва да изчакаме.
Nov 14 2016, 14:35Ако все пак е ЗА референдума всичко живо.. и някакси магически го внесат в дневния ред.. това означава Велико Народно събрание.. те сега не се разбират...
Nov 14 2016, 14:39та след няколко месеца ли?
Nov 14 2016, 14:40Shitshow is just rampin up! Get yer popcorn and umbrellas, peeps!
Nov 14 2016, 17:07