Ами така се случва когато кажеш че искаш iTunes да ти управлява библиотеката. Може просто да ги прибавиш без добавяне в библиотеката. За справка ползвай Help-a.
ЪЪъ що тряа да му казвам, що тряа се ровя в хелпа. Не може ли да си създава плейлист без да ги копира. Както всички други нормални плеяри... за справка winamp..
уж бях казал, че не искам да виждам алкохол поне няколко дена след вчера... но уви, тъпата бутилка заема прекалено много място... така и така е останало малко..
Препоръчайте сериали...досега не съм гледал много - Хаус,Шепота,Женени с деца,CSI,Излъжи ме,Двама мъже,24,Изгубени Казвайте нещо, което може да ми хареса ...
и аз от няколко дни съм на Fringe...интересен е (а по принцип се кефя на csi, lie to me и др криминални извращения),иначе ако не си гледал The Big Bang Theory..
Утре ще ходя в банката да питам за заем за MacBook Pro Ако въобще ми го дадат, остава да измисля дали 13'' ще ми върши работа или направо да си взема 15''.
@simsy не забравяй, че имаме и студентско намаление. Като влезеш в сайта на апъл някъде вляво има for educational purposes. Смъкна ми около 100евро ама все нещо
баси и аз от 30гб в С сега имам 4гб свободни, като преди няколко месеца бяха към 10. Редовно си чистя в appdata ненужните неща и почиствам с ccleaner...
Не ме кефи нито дизайна на устройството-ябълката заема 1/4 от общата височина на дисплея, нито macos-от интерфейса.. до това колко е ограничена на програми/игри
и ест ми заема пространство. после иди се чуди къде са ти отишли 4 гб.
May 02 2011, 19:12Ами така се случва когато кажеш че искаш iTunes да ти управлява библиотеката. Може просто да ги прибавиш без добавяне в библиотеката. За справка ползвай Help-a.
May 02 2011, 19:16ЪЪъ що тряа да му казвам, що тряа се ровя в хелпа. Не може ли да си създава плейлист без да ги копира. Както всички други нормални плеяри... за справка winamp..
May 02 2011, 19:20