ladyjoana
странно нали... и след тва най-после мисля да се заема с календара за даскало....
eyankulov
биткомета ми заема 300МБ от паметта. мале бахти животното
vesel
Плоска крушка. Създадена е специално за тясни жилища. Или може би защото при съхранение и транспорт заема три пъти по-малко място. Или просто за забавление
http://vesel.info/?p=3407
sentinel
Моето измерение на финансовата криза - сефте ми се случва да искам заем и никой от приятелите ми да може да ми даде - всички сме с празен резервоар!! А е 20-ти!
bubulinka
Станах ужасно рано днес и целия ден ми е с главата надолу. Поне си свърших работата и сега до към 2:30 мога да се заема с новите задачки.
joronedelchev
Хм, осезаем наплив от посетители към блога ми в предишните два дни. Интересно на какво ли се е дължало?
rhea
Чудя се за нова ОС за моето еее 701. Сегашното Убунту еее нещо се издънва. С wifi имам най-голям проблем. А и много място ми заема, почти нямам free.