Търсене на постове: зара

Йордан Яламов
Yalamov
@angelovarna :D @gogata2427 това е най- доброто на пазара, след Optimum и NOW. @sandprince това не е химия- просто белтък. @chakalov2 а?
Ангел
angelovarna
@svetoslav Честито за Дебиана,стабилна работа е :) Аз се главоболя с това недоносче windows7 още само заради VisualStudio-то :(
Ally
alish
@fiuf можееее. ама това не значи че аз не тр да знам защо си. усмихни ме. а това за музата е хубаво. почти ме зарадва.
Ally
alish
@fiuf ти пък защо си щастлива? зарадвай ме.
шУс!
notexist
@t0m3kk заради тази снимка се влюбих в теб :Р
patblansh
@t0m3kk заради сладурската муцунка
Александра
AlexSand
@notexist заради...
Еми Окснитси
dandelion
@man0l, миналата година беше all about us и цялата среща беше организирана заради мен. Тази година ще ми е кофти да не съм център на внимание :)
Юлиян
yuliyan
@randex, аз го ползвах едно време заради auto complete-a, ама като видях какво мазало става...
Ally
alish
@schizophrenia о отдавна ме зарази с това буфкане. гушшш.
Николай
skypecheck
Пфуууу час и половина при зъболекар заради 1 пломба....
Георги Цветанов
t0m3kk
@alish СФО ?! заради някакво наказание или просто собствено решение ?!
http://alish.edno23.com/view/post:446743
Мануел Симеонов
Manuel
@sandprince ами ... вече е заради дипломата, преди време имаше и други причини, но .. нещо не ги помня вече, та остана само тази :)
Иван Савков
sandprince
@Manuel поне доставя ли ти удоволствие ... или е само заради дипломата?
Малина Баракова
Mality
@t0m3kk даже след 3 месеца ставам пълнолетна навсякъде в света.. хм.. обаче не трябва да губим детското и мечтите си, заради положението в БГ..
Страница: 107 108 109 110 111

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата