hurmaqny
И докато вдигах наздравица с наще се разревах, но от тъга, от самота ли - не знам. А те помислиха, че е нещо заради шампанското...
sandprince
Странни хора, от всякъде получавам обаждания от типа "Доставката ще закъснее със седмица заради предстоящите празници". Като че ли от марс поръчвам деба...