eddy
прозяв-прозяв х 100 през цялото упражнение по орална и накрая... изгубих бройката! може и заради това мрачно и дъждовно време да ме гони така упорито сънят
_e7
Rudimental - Right Here feat. Foxes, всичко е 6 отново
Ducky
Не знам кое е по-гадно, че не съм спала или, че не мога да заспя заради ужасното си главоболие. И в двата случая извода е, че не е хубаво човек да прекалява...
pacopetkov
Кога най-после ще спрете, да се заяждате и да обиждате момичето? Спамило и се е, спамила е. Като не ви изнася, не я следете и толкоз. И мен много от вас ме...
Replace
Ей, ебаси късмета пак :-D А тамън се бях зарадвал
bgdn
"Във всички случаи съм много по-подготвен от това, което има в момента на пазара на труда за премиер"
notexist
Бих го пробвала само заради бонбонките ;д
belushka20
Джъстин Бийбър - "Хм.. виж всички тези страхотни фенове и фенки, които ме боготворят. Дай да ги наплюя"
http://woman.hotnews.bg/n/bijbur-otnovo-plyue-svoi-fenove.25496.html
Ducky
Легнах си късно заради книгата, която започнах, станах рано, за да мога да я довърша... Не е истина колко ме е погълнала...
"Упражнение по орална...", "изгубих бройката", брат! (Yep, I'm 16
)
Sep 30 2013, 18:43Споко, и на мене ми направиха впечатление същите неща.
Sep 30 2013, 18:51не така с лошо към хирургията, шш
Sep 30 2013, 20:26