kokermur
Форум за извънземни, мистерии и загадки от цялата вселена
http://forum.ufoport.com/
notexist
Тва скоро няма да ми мине яда зарад тая тъпа жабарка смотана, еййй....
notexist
Тъй тъй, почнах нов филм, супер тъп ще е, ама ще го гледам само заради черния от Leverage ;d
nemesys
Нормално ли е да не ми се прибира към София...има ли ми нещо или :?
Ducky
Украсих из нас, опаковах подаръците, запалих светлинките... От толкова много коледни неща се заразих с мъничко настроение поне. (:
^_^
Mar 07 2014, 06:09