engise
BBBBBBBBBBBBBUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUHHHHHHHHHHHHHHHHHHMMMMMM
http://inception.davepedu.com/
hurmaqny
Най-после Jelly Bean. Дано не се разочаровам.
alb
Избрани марки. Black Market си партнира с някои от най-уважаваните и доказали се модни брандове на пазара. Искрено вярваме, че съвместната ни работа ще помогне
http://blackmarket.bg/%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D0%...html
specter
В опит да си синхронизирам контактите на телефона с Facebook, си купих едно приложеие, което в последствие се оказа, че не работи добре заради бъг в Андроид...
Chocolate
новия сезон на 'господари на ефира' почнал, а аз пак не съм разбрала ;д
Не, заради гаранцията. А и ще го сменям заради жълтото петно
Oct 08 2012, 16:06Оу, то верно, че ако root-неш ти пада гаранцията. Деба.
Значи ще почакам още малко и аз. 
Oct 08 2012, 16:07А и да ти кажа нямам нужда от руут, поне засега
Oct 08 2012, 16:42Да, то аз искам главно заради Google Now, ама предполагам ако изчакам още малко ще си го имам официално.
Oct 08 2012, 19:15 през mobiНие нямаме много ползи от Google Now. Единственото, което ми показва е времето и пътя до вкъщи и работи само на английски, което не е голям проблем.
Oct 08 2012, 21:05