engise
Ето заради такива нещастници в днешно време не можеш да си кажеш реалната цена за труда без да ти се изсмее клиента в лицето и да си тръгне
http://gepi.bg/offers/IZRABOTKA-NA-UEB-SAIT-ILI-ELEKTRONEN-MAGAZIN-SA...html
SaTaSi
Wtf, crazy girl ... Излезнах до автомата на другия блок, да си взма кафе и се оказа,че не работи и заради наблизо спрялата кола, реших, че ще отида до ....
notexist
Дайте ми идея за филми, сериали, нещо, което да си сваля за два дни без нет?
blacksnoopy
The Watch (2012) - тъпотия
notexist
Добро утро. А вие защо нямате вайбъри да ме карате да вибрирам, а? :-D
viktorkoichew
Много беше як Skyfall, дори бих отишъл пак да го гледам. : ) И то почти единствено заради анимацията по време на надписите и песента на Адел.
Sinbg
Виж кои са най-скъпите и луксозни имоти в България, които в момента са на пазара. Къде в София, Варна и Бургас можеш да се шириш в жилище за милиони – само в Si
Ourz
Много съм доволен от hexa-core-а и от hd7770. Поне засега.
Ами искаш или не ще трябва да се съобразиш с пазара
Напиши в гугъл - Сайт за 100 лв. и виж за какво иде реч. Иначе е добре че си цениш труда така трябва!
Nov 19 2012, 14:34Цената за сметка на клиентите.
Nov 19 2012, 14:41Ако им видиш "примерния" сайт... <td> <tr> все едно първи стъпки в HTML
Nov 19 2012, 16:06Никой нищо не е казал за качество ! Все пак този който има бюджет за сайт 100 лв. едва ли е супер претенциозен и наясно за какво иде реч.
Nov 19 2012, 16:18Или нямат клиенти и уж са направили намаление
Nov 19 2012, 16:23