r0niTo
Жалко, че за хелоуйн няма да мога да се облека в дълга рокля с корсет, като тези от 17, 18 век....Въпреки че за да се облека така трябва да ида на тематично
sup3rcharged
Среден пръст - вече 50 години лидер на пазара на мигновените съобщения...
_e7
избори калпави, защо не продължавате цяла седмица? фък, утре съм в даскало заради вас.
Novifilmi
Българският сериал Стъклен дом може да гледате по една от най-предпочитаните български телевизии представя житейските съдби на няколко фамилии, които заради е
http://www.ifilmi.net/филм/стъклен-дом
belushka20
Не е ли то да си забравиш личната карта в Търново, а да трябва да гласуваш в Севлиево ахаха
nemesys
"Среден пръст - вече 50 години лидер на пазара на мигновените съобщения!"
Pecko132231
Sony Vaio VPC-SB2L1E/W е поредното доказателство, че компютърният гигант държи да запази своето място на пазара на лаптопи като реномиран и качествен производит
http://blog.jmt.bg/sony-vaio-vpc-sb2l1ew-%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%...%BF/
jauho
Противогрипна ваксина съдържаща активни пречистени грипни антигени , без съдържание на живи вируси и не води до заразяване. Препоръчва се за профилактика срещу
http://djipibg.com/%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5/753-vaxigrip-...html
gg04
Това вече е върха на простотията. ПФК Хебър губи заради липса на... топка.
http://bit.ly/mSnca4
coolpuppy
"Пет пари не давам за ада и за рая. Бих предпочел да угася огъня в ада и да подпаля рая, та хората да обикнат Бога не за друго, а заради самата Любов..." -E.Ш.
ако подходим исторически мн малко хубави неща може да открием в средновековието и ренесанса,но ценностите и любовта са били почитани,а не като сега потъпквани
Oct 30 2011, 16:01да, това е така
аз исках в чисто емоционален план да говоря
по начина, по който изобразяват нещата филмите и книгите
Oct 30 2011, 16:06аз понеже аспциирам с анна каренина и сид и може би заради това така говоря :д
Oct 30 2011, 16:10 през mobiЕй бах ви философите
Oct 30 2011, 16:13
Oct 30 2011, 17:17