Atian
Разговарят два щрауса. - Знаеш ли защо винаги си заравяме главите в пясъка? - Не знам ти защо го правиш. Колкото до мен, аз търся петрол!
Ethernet
Чак след като вдигна 30-ти левел ли мога да печеля RP?
blacksnoopy
Утре поръчвам ASUS ENGTX560 TI DCII/2DI/1GD5
sickornot
добре, не бих познала човекът с мустаците в средата (Axl Rose...)
_e7
Що спите ве, от скука заради вас психиката ми се разваля в chatroulette
belushka20
Въпрос на деня : Какво има зад теб?
VPenkov
На Майк Рам му спрели wp.com блога заради ad policy violation. В общи линии иска по-отворена политика с по-конкретни примери.
Sinbg
Анелия пусна официално съобщение до медиите заради случая с наказанието й от Митко Пайнера, който й казал, че няма да има никакви участия в продължение на месец
http://sin.bg/anelia-ne-sam-dete-za-da-me-nakazvat
лицевите ми мускули
Sep 30 2011, 19:59Днес като си купих очила и в главата ми прозвуча следния апостроф от песничка "I can see clearly now.." и се усмихнах хихи
Sep 30 2011, 20:02ей сега като се прибирах ме зарадва нарисувания мустак на плаката на един пооплешивял чичко, който смята че е "Кметът на Русе"
Sep 30 2011, 22:39Ахахаха суийт!
Sep 30 2011, 22:40о аз съм такъв олигофрен, че на всичко се смея. дори пишейки това в момента
Oct 01 2011, 01:11