Anellya
Да помрънкам малко. Гонят ме параноите, заради утрешните изпити.... Край на мрънкането!
sown
Иво Иванов е много тъп! Пак заради него целия отбор ще го яде...
kypidoncheto
ама пък да ви кажа Добро Утро, защото гмоно ми липсвате :о
BurnX
Фентъзи историята се завърта около скандинавския бог на гръмотевиците - Тор.Той е млад,силен и смел вой,но с много арогантно поведение.Заради неговата арогантно
http://www.izvestni.info/2011/04/thor-3d.html
sown
Имам чувството, че днеска интернет е много замрял! Заради събота ли ще да е?
simsy
omg Загорка е бранд на Heineken...
ivanov1010
Климатик Fujitsu ASYG-12LE е от климатиците от най-ново поколение, като първото му представяне на пазара на климатици е през 2011 година. Климатик Fujitsu ASYG-
http://klimatici.biz/%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BA...html
notexist
Мит с кренвирш или кренвиршка?