gogata2427
еврофутбол ли , не смятах , че било толкова заразително ;dd , само да не е постоянно ;xx
nveselinov
Някой ще участва ли тази година във WEBLOZ ?
LoveCappuchino
уф...не знам от какво ми е толкова депресирано...засега обвинявам глобалните проблеми,но..ми е ясно,че едва ли е само заради тях..егати тъпото.
avtoparkbg
Honda спира производството на мотори във фабриките Hamamatsu и Kumamato заради земетресението
А пък аз я прекарах в сън
Mar 26 2011, 22:19голям си мързел
Mar 26 2011, 22:28Еее, прибрал съм се в 7:15 сутринта, заради това

Mar 26 2011, 22:33