Търсене на постове: зара

Анелия
Anellya
@FromTheInside не го правя заради някаквми изгоди. радвам се, че помогнах! иначе по това време предпочитам чай. лятото ще е бирата!
Съни
FromTheInside
@Anellya за билет за концерт? Имам ли акъл? Отивам, заради него , не защото съм се кефела на групата и всяк'ви такива
Георги Цветанов
t0m3kk
@alex95 ако е само заради концентрацията - тревица, батко :D едно време докъто помагах на брачеда за 2 проекта едновременно така правех :D
Цветан Величков
CECOOO
От 4 часа ми се пикае.. но заради mAss Effect още не съм ходил :D искам gg
kypidoncheto
а пък мацката е много яка и спокойно бих обърнала резбата заради нея :3
Анелия
Anellya
Ех мамка му... тамън човек да се зарадва, че не е на лекции и му го хакват четвъртит!!!
Иван Савков
sandprince
@sown защо трябва да сън горд заради един ритнитопковец?
http://sown.edno23.com/view/post:1213611
Angelo
@Anellya заради ника помисли, че може да знам италиански? Или нещо друго ме е издало.
Анелия
Anellya
@sown Точно заради него надали, но по принцип не съм най-изявеният националист. Въпреки това апелирам, че все още има надежда за нас!
DobriniteNews
1295866841248411.jpg DobriniteNews
Хайгашод Агасян зарадва децата с нов албум
http://dobrinite-news.com/39832-%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%B3%D0...0%B0
Denitsa
sickornot
@viktorkoichew само заради това ли ти е скучен?
Яница
_Rainbow_
за пръв път да пия така,че да не помня к'во съм правила и брат ми да ми стисне ръката заради това..шантава работа
Виктор
human
@Method-X и всичко това заради 1 запетайка повече :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@Method-X Почнах да си чета постовете в едното от преди две години заради тебе. XD http://rx-ende.edno23.com/view/post:159139
Анелия
Anellya
На твърде екзистенциални размисли ме изби и мисля, че е крайно време да си пускам някой ужас и да заспивам, че няма кой да става заради мен в 5!
Страница: 63 64 65 66 67

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата