kypidoncheto
а пък мацката е много яка и спокойно бих обърнала резбата заради нея :3
Anellya
Ех мамка му... тамън човек да се зарадва, че не е на лекции и му го хакват четвъртит!!!
_Rainbow_
за пръв път да пия така,че да не помня к'во съм правила и брат ми да ми стисне ръката заради това..шантава работа
Anellya
На твърде екзистенциални размисли ме изби и мисля, че е крайно време да си пускам някой ужас и да заспивам, че няма кой да става заради мен в 5!