хахаха полиглот ще го раздаваш
Много ясно току виж някоя мацка дето зее по теб ще удря пари в масата да я уча на твоя език после ние с тебе ще ги изпиваме и така
То това точно е голяма част от проблема... Винаги си хващам такива мадами, които си мислят, че могат да ме спрат да пия или да ми забраняват
Е,нищо де аз ще ги надъхвам че могат те ще си вярват и като ги обруля за уроци ще пием повече
'ма т'фа е, че от време на време трябва и "#джиджи-биджи", не ста'а само с пиене то ако ставаше въобще нямаше да диря мома ;D
@podmatrix заради синия цвят сигурно.
@ReXTaN То по тая логика трябва да ми прилича и на стария MySpace
Е че MySpace е Черен
стария
Знам базикам го
#dreamers
Точна така, преди използвах Мозила, но добавките много я товарят, доколкото при хром този проблем липсва.
+2
+3 ;D Като изключим, че веднъж месечно се бъгва и гълта гигабайт и половина рам, е перфектен ;D
И аз само Хром ползвам ама ми се налага да ползвам сафари от време на време заради един netstorage в университета.. annoying
напълно те разбирам
Да не е заразно и ти беше споменал нещо по въпроса... сега преинстал и да видим тогава ако не тръгне вече ще е проблем....
дано не е заразно
ся заради едно23 не мога да стана от компа.. курац!
ма аз закъснявам брат! И още не съм станал от стола хеАхеаХеаХеа
искам като Самуел Джаксън да го кажеш хеаехахаехеахеа I DARE YOU .. I DOUBLE DARE YOU MOTHERFUCKER!
и при мен не бачка
да не би заради домейна?... jump.bg не може да прочете cookie от edno23.com ?!?
Да, от cookie-то е това. Ще заработи, спокойно.
Кой е този релеф?
Не знаеш кой е релефа :? :X
Не...
http://www.youtube.com/results?search_query=relefa&aq=f - Избери си После познай кой е новия релеф
Тва колко ме ебават заради: "Мониииии". Не е истина
Групи, коментари, споделяне на постове. само албуми дето няма
В следващата версия ще се постарая момчетата да добавят и албуми
хахахаха
Групи и споделяне има и Twitter. За коментарите съм съгласен, но без тях е анархия и не можеш да си спомниш какво си писал преди.
За албуми сме си мислили, но нямат много общо с това, за което вие говорите.
Заради UTF8 в ДБ-то е.
Поне според мен, де. Ще го гледаме.
Оправено!
хахаха полиглот ще го раздаваш
Feb 05 2011, 01:48Много ясно
току виж някоя мацка дето зее по теб ще удря пари в масата да я уча на твоя език
после ние с тебе ще ги изпиваме и така 
Feb 05 2011, 01:49То това точно е голяма част от проблема... Винаги си хващам такива мадами, които си мислят, че могат да ме спрат да пия или да ми забраняват
Feb 05 2011, 01:53Е,нищо де аз ще ги надъхвам че могат те ще си вярват и като ги обруля за уроци ще пием повече
Feb 05 2011, 01:55'ма т'фа е, че от време на време трябва и "#джиджи-биджи", не ста'а само с пиене
то ако ставаше въобще нямаше да диря мома ;D
Feb 05 2011, 01:56